Image

Zmieniliśmy się dla Ciebie

Już teraz poznaj nasz nowy sklep.
Został on stworzony dla Twojej wygody.
W nowym sklepie znajdziesz nowości przygotowane na 2020 rok.

AUTOMATY SPRZEDAJĄCE, VENDING

 

Jesteśmy ogólnopolskim sprzedawcą i operatorem automatów sprzedających i zarobkowych (rozrywkowych). Nieprzerwanie od 1996r. zapewniamy najwyższy poziom usług oraz atrakcyjne ceny. Jesteśmy bezpośrednim importerem. Doświadczenie w handlu automatami sprzedającymi sprawia, że potrafimy dopasować naszą ofertę do rosnących wymagań klientów.


Vending – zysk bez czekania


Dostarczamy naszym partnerom automaty sprzedające, dzięki którym mogą w krótkim czasie znacznie powiększyć zyski z prowadzonych przedsięwzięć. Duże zróżnicowanie oferowanych przez nas urządzeń sprawia, że każdy, kto zdecyduje poprawić swoje wyniki finansowe, może znaleźć w naszej ofercie maszyny vendingowe dopasowane do określonej grupy klientów. Pileczki kauczukwe, bardzo różne zabawki w tym biżuteria, żelki-sticky, zgniotki, kostki, różne straszydła, figurki, tatuaże zmywalne to tylko kilka naszych propozycji.

Zespół wykwalifikowanych pracowników codziennie dba o bieżący serwis i rozwój sieci naszych urządzeń. Zapewniając szybką i rzetelna obsługę klienta.


Dopasowane maszyny vendingowe


Duże urozmaicenie naszej oferty sprawia, że jesteśmy w stanie dostarczyć różnorodne urządzenia wypracowujące dodatkowe zyski. W ciągłej sprzedaży mamy automaty sprzedające (na sztuki i w zestawach), zabawki do automatów, piłeczki - w różnych wzorach i rozmiarach. W naszej ofercie znajdują się także maszyny vendingowe dystrybuujące ochraniacze w kapsułach, gumy do zucia, czy zabawki.

Dbamy o atrakcyjność zabawek co roku wprowadzamy  kilka do kilkunastu nowości.

 Zapewniamy przy tym atrakcyjne ceny i szybką realizację zleceń zarówno na miejscu jak i wysyłkowo. Zamówione automaty sprzedające wysyłamy w stanie gotowym do wystawienia i rozpoczęcia sprzedaży. Dzięki temu nasi klienci mogą bez straty nawet dnia rozszerzyć swoją działalność i zyskać nowe możliwości zarabiania. Oferujemy kompletne doradztwo i pomoc.

Serdecznie zapraszamy do współpracy!

KONTAKT

Zadzwoń do nas lub napisz wiadomość!

Kontakt z nami

Telefon Biuro

tel. +48 505 705 505

Telefon Serwis

tel. +48 607 693 152

Email

biuro@automatycznie.pl

Adres

F.H.U. "Natur-bios"
ul. Gryfa Pomorskiego 25
89-600 Chojnice

Formularz kontaktowy

Wpisz numer telefonu
Wpisz Twoją wiadomość
© 2021 automatycznie.pl. All Rights Reserved.